Maksimum Medya  / Medya İletişim Danışmanlığı

   

Aşkım Kapışmak

Aşkım Kapışmak, 16 Mayıs 1979 yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarından itibaren kitaba ve müziğe son derece ilgili olan ve bu anlamda ailesinden de destek alan Aşkım Kapışmak, küçük yaşlarından itibaren faal dönemler geçirdi. Henüz 12 yaşında iken Arif Sağ Müzik Evi’ne girerek burada konservatuar eğitimi aldı.

Son derece başarılı bir kişilik olarak ön plana çıkan Aşkım Kapışmak, başarılar ile gelen lise hayatının ardından Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Fakültesi Meslek Yüksekokulu’nu kazandı. Bu bölümde başladı ancak zaman içerisinde mutlu olamayan Kapışmak, Amerikan Üniversitesi Newport Davranış Bilimleri – Psikoloji Lisansı yaptı ve bunu başarılı bir şekilde tamamladı.

ÖĞRETİM ÜYELİĞİ DÖNEMİ BAŞLADI

Psikoloji ve insan davranışları üzerine kısa bir zaman dilimi içerisinde ileri düzey bilgi ve birikim sahibi olmayı başaran Aşkım Kapışmak, zaman içerisinde Marmara Üniversitesi Öğretim Üyeliği yapmaya başladı. Okulda Etkili İletişim Becerileri eğitimleri vererek adından sıklık ile söz ettirmeyi başardı ve kendisini kanıtladı.

Zaman içerisinde daha ileri düzey çalışmalar için Maltepe Cezaevi bünyesinde çocuk ve gençlere yönelik olarak motivasyon ve dikkat dağınıklığı üzerine eğitimler vererek ön plana çıktı.

TÜRKMAX KANALINDA PROGRAM YAPTI

Her geçen gün daha da popüler hale gelen ve yazdığı kitaplar çok ciddi anlamda satılan Aşkım Kapışmak, 2011 – 2012 seneleri arasında Digitürk medya platformuna bağlı olan Türkmax kanalında Buyrun Paylaşalım programını hazırlayarak sunuculuğunu da yaptı ve haftaiçi her gün bu ekranlarda insanları ekrana kilitlemeyi başardı.

MÜJDAT GEZEN SANAT MERKEZİNDE EĞİTİM ALDI

Türkiye’nin önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne kısa zaman içerisinde giriş yaparak burada kendisini geliştirmeye yönelik iletişim, diksiyon, beden dili ve oyunculuk eğitimleri alarak kişisel gelişiminin üzerine çok daha ciddi bir şekilde ağırlık verdi ve bu anlamda popüler hale geldi.

YAZDIĞI KİTAPLAR TÜRKİYE’Yİ SARDI VE SATIŞ REKORLARI KIRDI

Aşkım Kapışmak, psikoloji ve insan gelişimi üzerine uzmanlıklarını zaman içerisinde kitaplar yazarak insanlar ile paylaştı ve yazdığı her kitap birbirinden daha fazla satarak bu anlamda çok ciddi bir şekilde fark yarattı. Yazdığı kitaplar aşağıdaki gibidir;

Aşkımın Beden Dili
Beni Benimle Aldatır mısın?
Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan
Ebeveynlik Cüzdanı
Hangi Anne Hangi Babasınız?
Terzi
Yaşam Kitabı
Küçük Mutluluklar Kitabı
Carpe Diem - An'ı Yaşa, Esir Olma
Kalbin Anahtarı - Kelimelerle İyileş
Kalbin Anahtarı 2 – Ruhuna Dokun