Maksimum Medya  / Medya İletişim Danışmanlığı

   

GEVEZE VE FAZLA MESAİ “RÜYA”

GEVEZE VE FAZLA MESAİ’DEN “RÜYA”

 

Geveze ve yaklaşık 12 yıldır birlikte sahne aldığı Fazla Mesai isimli grubu, “Rüya” isimli single’larıyla müzikseverlerle buluşuyorlar.

“Rüya” nın sözleri Pınar Çubukçu ve Geveze’ye, müziği Geveze’ ye, düzenlemesi Nihat Çapoğlu’na ait. Arıkan Sırakaya Stüdyoda kaydedilen şarkının mix’i Hakan Yeşilkaya, mastering’i Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Solistliğini Geveze’nin yaptığı “Geveze ve Fazla Mesai” grubunda; vokalde Pınar Çubukçu, bas gitarda Burak Cemal Küçükali, klavyede Nihat Çapoğlu ve Parvın Aslanov,  gitarda Ömer Cem Harnak, davulda Evren Güner var.

“Rüya” nın video klibi Sertan Öksüz’ün yönetmenliğinde, Büyükada’da çekildi. Çok uzun yıllardır yelken yarışlarına katılan Geveze, tutkusunu şarkının video klibine de taşıdı. Geveze’nin daha önce yarışlara katıldığı yelkenliyle denize açıldığı çekimler bir gün denizde, bir gün karada olmak üzere iki günde tamamlandı.

Geveze ve Fazla Mesai, single’ın imaj fotoğrafları için Sertan Öksüz’ün objektifine poz verdiler. Şeref İnce  tarafından sinema afişi şeklinde hazırlanan “Rüya” nın kapak fotoğrafı, sosyal medyada büyük ilgi gördü

“Rüya” GO Production etiketiyle 7.12.2018 Cuma günü dijital platformlarda ki yerini aldı.